پسر معمولی

گـ ـفـ ـتـ ـگـ ـو هـ ـا ی مـ ـن بـ ـا خـ ـو د م

قانون نسبت ها
نویسنده : شهاب - ساعت ۱۱:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/۸/۳
 

در راستاي سياست هاي هوشمندانه در ايران ،  بعد از ماه مبارك رمضان جهت ازدياد نسل و به دليل نبودن عذر شرعي تصميم به تعطيلي چند روزه ي كشور گرفته شد تا افراد متاهل و نيمه متاهل به اين وظيفه ي خطير بپردازند .
در همين راستا براي رفاه حال هموطنان در ميادين شهر به توزيع خرما ، موز ، پياز و سوپ گنجشگ و انبه با قيمت يارانه اي اقدام شده است ؛ و توصيه مي شود كه حتما براي داشتن نسلي قوي و احيانا توليداتي دو قلو و حتي بالاتر از امكانات فراهم شده تا حد امكان استفاده شود .
ضمنا به منظور كوتاه كردن دست مستكبرين زين پس توزيع عايق هاي جلوگيري از توليد نسلِ مسلمين در تمام مراكز ممنوع مي باشد و خريد و فروش اين وسايل استكباري از يك تا پنج سال حبس خواهد داشت .
دفتر آقايان متبرك اعلام داشتند آحاد ملت رمز عمليات را فراموش نكنند و در هنگام عمليات حتي يك لحظه هم از ياد خدا غافل نمانند تا نوباوگاني خلف تحويل اجتماع گردد .
بانك ملت اعلام كرد به تمام بانواني كه اين بارِ فعلا سبك و در آينده سنگين را در خود  ( در اين چند روزه ) جا سازي نمايند با ارائه ي مدرك مي توانند به شعب اين بانك مراجعه كرده و يك دفترچه ي قرض الحسنه جايزه بگيرند ؛ تشخيص واجد الشرايط بودن يا نبودن ايشان توسط متحجرين محترم انجام مي شود ؛ بنابراين نگراني اي نيست چون ايشان به همه محرم هستند .
با آرزوي درگاه طاعات حق

پ.ن: قرار وبلاگی فردا

هیچوقت اون روزا بر نمی گرده ولی شاید باز این دور هم جمع شدن بعد از مدت ها یه شروع دوباره باشه . . . خوشحال میشم خیلی از بچه ها رو ببینم ٬ از حوض خونه ی علی کوچیکه هم ممنون که به منم خبر داد . . .