پسر معمولی

گـ ـفـ ـتـ ـگـ ـو هـ ـا ی مـ ـن بـ ـا خـ ـو د م

يلدا بازی !
نویسنده : شهاب - ساعت ۱٢:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/۱٠/٩
 

1-     آدم پرحرف و در عین حال خوش صحبتی هستم یعنی هم زیاد حرف می زنم هم شنونده از حرف زدن من لذت می برد !

2-   به شدت به غذا اهمیت می دهم غذاهای خوشمزه را خیلی جذاب می خورم به طوری که آب از دهان اطرافیانم جاری می شود !عاشق شب زنده داری هستم و از مطالعه وبگردی و دیدن فیلم از شب تا صبح بسیار خوشم می آید .(اگر ساعت ارسال پست های بلاگمو ببینی خودت می فهمی !)

3-   به شدت در شوخی رُک هستم ! خیلی اوقات در اولین برخوردم با یک نفر حالشو حسابی گرفته ام ولی چون خیلی خوش اخلاقم طرف زیاد بهش بر نمی خوره ! البته اگر کسی با افکار خاله زنکی سر راهم قرار بگیره معمولاً انقدر سر به سرش می ذارم که حداقل جرأت نکنه جلوی من از افکار قشنگش چیزی بگه ! البته پادزهر این گیر دادن های من گفتن کلمه ی «وا» هست ! ازین کلمه متنفرم ، اگه کسی بخواد با من مقابله به مثل کنه کافیه دوسه بار این کلمه رو به کار ببره !

4-   وقتی بچه بودم به شدت مردم آزار بودم به طوری اگه یه بچه مث بچگی های خودم الان سر راهم قرار بگیره عمراً تحملش نمی کنم و دودستی خفه اش می کنم ! برعکس الان که خیلی مظلوم و آروم هستم !

5-   به شدت کله شق هستم اگه احساس کنم کسی داره چیزی رو بهم تحمیل می کنه ، یا حتی به خودش اجازه می ده به جای من تصمیم بگیره به صورت ناخودآگاه کاملاً بر عکس چیزی که اون می خواد عمل می کنم ، حتی اگه حق با اون باشه ، بد جوری تاوان این خصوصیتم رو تا حالا داده ام .

دعوت شده های معمولی :

علی کوچیکه پاییز کسی دیگر مطرود رویای نارنجی نارتسیس