ر ا ه حـ ـل

دیروز خدمت ایشان رسیدم ؛ ایشان فرمودند که باید کمی صبر کرد تا اوضاع به سامان شود و به اصطلاح آب ها از آسیاب بیافتد .
عرض کردم با این وجود پس تکلیف من چه می شود ؟ مسأله ی من صبر نمی کند و با گذر زمان بزرگ تر می شود ؛ من با کمال میل اطاعت امر می کنم و صبر در واقع مهمترین مهارت من است ، ولی او چه ؟
فرمودند : به هر حال دشمنی ای در بین نیست ، باید او را درک کرد ، در چشمانش خیره شد تا بتوان کم کم بر آن غلبه کرد ؛ دارو تمام شده ، ظاهراً شیمی درمانی در این حال و اوضاع ممکن نیست ، جراحان هم ما را از هرگونه جراحی بر حذر داشته اند ، جز صبر کاری از دستمان ساخته نیست ؛ و در ادامه فرمود : در فرنگ که بودم یکی از استادانم می گفت این بیماری مانند «سگ» است ! در تو نگاه می کند ، اگر در چشمانت ترس را ببیند ، حمله آغاز می گردد . . .
در پایان با لطف و بزرگواری دستی بر شانه ام زد ند و فرمودند : صبور باش برادر ! من به تو بیشتر از دارو و تیغ جراحان ایمان دارم .


لـ ـطـ ـیـ ـفـ ـا نـ ـه

رویای من همین است ، همین یک جمله ، همین هرم نفس هایت که یخ دلم را آب می کند !

من باب تذکر : متون فوق صرفاً تلاشی است مذبوحانه برای ساخت داستانی کوتاه ! اینجانب در کمال صحت و سلامت قرار دارم !

/ 10 نظر / 2 بازدید
Ye Aalame Harf

ولی داستان کوتاه جالبی میشه تا اینجاش که خیلی خوب بود

مؤنث عاصی

[نیشخند] منم فکر می کنم باید آخر بعضی نوشته های کوتاهم قید کم که واقعی نیست!! . . . ابته هیچ بیمای مث سگ نیستا!! ار بعد دیگه هم همه ی چیزا تو زندگی مث سگه!! کلا باید پررو و نترس بود!

مؤنث عاصی

ویرایش: البته به جای ابته بیماری به جای بیمای از به جای ار :دی

سمانه

هان؟؟؟!!! حالا واقعا سالمی یا ایمان داری که.. [چشمک]

شاه رخ

شاید بتونم دستامو اره کنم یا پاهامو ولی شهرام ناظریو نه ! ترجیح می دم وقتی از اره کردن کسی برمیگردم ناظری گوش کنم ! فونتتم خوبه

شاه رخ

مردی که گریه نکنه که مرد نیس

نمی دونم اتفاقه، تلنگره و یا ... نمی دونم چیه که باید اولین پیام های این وبلاگم رو از یه پرشین بلاگی داشته باشم، فقط می دونم با پرشین بلاگ کلی خاطره دارم و با همه ی بی وفایی هاش هنوزم دوستش دارم. نیومدم بگم مرسی که اومدی فقط این مطلبت رو خوندم بار اول هم نفهمیدمش اما بار دوم ازش خوشم اومد ( برای گیر دادن بهت بار دوم خوندمش که دیدم بار اول توجه نکرده بودم وگرنه خیال نکن خیلی برای دو بار خوندن جذاب بوده ) همین!

مکتوب

خوب شد توضیحات نوشتی داشتیم نگران می شدیم [زبان] واسه خودت بنویس چی کار داری به نظر یکی خوبه به نظر یکی دیگه بد!

سعیده

پس دیگه نیازی به صبر کردن نیست