قانون نسبت ها

در راستاي سياست هاي هوشمندانه در ايران ،  بعد از ماه مبارك رمضان جهت ازدياد نسل و به دليل نبودن عذر شرعي تصميم به تعطيلي چند روزه ي كشور گرفته شد تا افراد متاهل و نيمه متاهل به اين وظيفه ي خطير بپردازند .
در همين راستا براي رفاه حال هموطنان در ميادين شهر به توزيع خرما ، موز ، پياز و سوپ گنجشگ و انبه با قيمت يارانه اي اقدام شده است ؛ و توصيه مي شود كه حتما براي داشتن نسلي قوي و احيانا توليداتي دو قلو و حتي بالاتر از امكانات فراهم شده تا حد امكان استفاده شود .
ضمنا به منظور كوتاه كردن دست مستكبرين زين پس توزيع عايق هاي جلوگيري از توليد نسلِ مسلمين در تمام مراكز ممنوع مي باشد و خريد و فروش اين وسايل استكباري از يك تا پنج سال حبس خواهد داشت .
دفتر آقايان متبرك اعلام داشتند آحاد ملت رمز عمليات را فراموش نكنند و در هنگام عمليات حتي يك لحظه هم از ياد خدا غافل نمانند تا نوباوگاني خلف تحويل اجتماع گردد .
بانك ملت اعلام كرد به تمام بانواني كه اين بارِ فعلا سبك و در آينده سنگين را در خود  ( در اين چند روزه ) جا سازي نمايند با ارائه ي مدرك مي توانند به شعب اين بانك مراجعه كرده و يك دفترچه ي قرض الحسنه جايزه بگيرند ؛ تشخيص واجد الشرايط بودن يا نبودن ايشان توسط متحجرين محترم انجام مي شود ؛ بنابراين نگراني اي نيست چون ايشان به همه محرم هستند .
با آرزوي درگاه طاعات حق

1712672-md.jpg?uniq=-c2t4bj

پ.ن: قرار وبلاگی فردا

هیچوقت اون روزا بر نمی گرده ولی شاید باز این دور هم جمع شدن بعد از مدت ها یه شروع دوباره باشه . . . خوشحال میشم خیلی از بچه ها رو ببینم ٬ از حوض خونه ی علی کوچیکه هم ممنون که به منم خبر داد . . .

/ 16 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پدرام

حاجی نمیتونست عملیات بره میگفت این عملیاتش بو میده !

من ومترسک

خیلی ممنون از دعوتت هر جا شما باشید دل ما هم با شماست ولی شما شمال کشورید و ما جنوب !!!! ای بابا هر چی امکانات هست واسه این تهرانیاست!!!!

zorba

سلام شهاب جان... نبودم.. وگرنه خيلی دوست داشتم بيام.. خيلی وقت هم بود که کوه نرفته بودم.... برقرار باشی

Le Petit Ali

خواهش ميشه. طاعات شما هم قبول . اين قرار وبلاگی يه درس بزرگ به من داد..يا بهتر يه چيزيو بهم ثابت کرد

ف ر ش ت ه

تعطیلاتِ بی موقعی بود، برنامه هامون رو ریخت به هم.

sharto

این عکسه خیلی باحاله!

شيرين

شهاب جان من يه معذرت خواهي گنده بهت بدهكارم..

شيرين

ولي من همه جريان رو نگفتم اگه مي گفتم بهم حق مي دادي

رهاتر از پرنده ـ شایا

هميشه سلام... موفق وتندرست باشی... اينجا فصل بی کسی هاست فصل مرگ اعتماده تکيه گامون توی اين شهر شونه ی زخمی باده