حال قربانی می شود ...

 

ماشین ها مستقیم به طرفت می آیند و بی تفاوت هرکدام به سمتی می پیچند . انگار نیستی ، انگار هیچکس نه تو را می بیند و نه صدایت را می شنود . . .
و حالا سر سه راهی . . . از کدام سمت باید بروی ؟
. . . امان از وقتی که شمال و جنوب را هم گم کنی . . . حتی راه هم مشخص نیست . . .
شاید بتوان از پرواز یک کلاغ لذت برد و با او هم سخن شد ،
اگر گوشی برای شنیدن و زبانی برای چرخیدن داشته باشد !
و در خلأ همه مهربان ترند !
او می خواهد خود را قربانی کند با طنابی از آینده ای خیالی . . .
بی مفهوم ترین واژه ها عمیق ترین معنا ها را يافته اند از وقتی احساس مرده است . . .

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shirin -shima

تنهایی گرچه خیلی با ارزشه اما همیشه هم خوب نیست!

TaranTula

معنای خط آخر به تمام خطوط معنا ميدهد

روح نورد

پسر دوست داشتی جای مرغ خونگی بودی يا عقاب؟ ميدونی که مرغارو تو قفس نگه می دارن ته مونده غذاهارو بهشون ميدن و اگه خيلی لطف کنن و بهشون برسن برای اينه که از گوشت و تخمشون استفاده کنن و عقاب هم می دونی که چه آزاده و چه جولونی ميده تو هوا. اگر بتونيم پرواز کنيم می دونيم کجا بريم. میریم به سرزمین زندگی حقیقی چون ما در واقع اینجا زندگی نمی کنیم مرده های متحرکی هستیم که ادای زندگی کردنو در میاریم. هيچ کس به پرنده های آزاد نمی گه کجا برن چون خودشون می دونن. همونجايی ميرن که از همه جای دیگه بهتره براشون. مسلما جائی ميرن که غم و درد و رنج و محدوديت نباشه ...

نرجس

شهاب غلط نکنم افلاطون شدی!!!!

ويتامين ث

در خلا همه مهربانترند؟؟ داشتيم ... همه اين جمله ها کلی حرف توش خوابيده ...ببينم من مه شمال و جنوب رو قاطی ميکنم ..يعنی از عخشه؟؟!!

anotherone

اينکه کدوم وری بری بستگی داره که کجا بخوای بری ! (تکبير) ميدونی که بقيه جمله ها رو بايد چندباری از هضم رابع بگذرونم تا بفهمم.

nafise

in jomle ye " DAR KHALA HAME MEHRABANTARAND " mahshar booooddddd

شبنم

سلام دوست گرامی !!! تورا گم كرده ام امروز و حالا لحظه هاي من گرفتار سكوتي سرد و سنگين اند و چشمانم كه تا ديروز به عشقت مي درخشيدند نمي داني چه غمگين اند عصاي دست پيري بود برايم دستهاي تو چراغ روشن شب بود برايم چشمهاي تو نمي دانم چه خواهد شد فقط بي تاب و دلگيرم كجاماندي كه من بي تو هزاران بار در هر لحظه مي ميرم ...... دفتر بی خطم با خطهایی پریشان منتظر است دستی اورا ورق بزند... ....................................................................بدرورگرامی...