قيافه ی حق به جانب نگير مرتيکه !

IPNA_2006611232236245.jpg

 

توقع داریم وقتی همه چیمون لجن ماله فوتبالمون گل و بلبل باشه ؟
خداییش به نسبت شرایطمون همینم از سرمون زیاده . . .
صدا تو بیار پایین ! چرا داد می زنی ؟
چه خبرته ؟
وقتی سیستم فاسد باشه خیلی عجیبه که یه قسمت خاصش همه معصوم از آب دربیان . .
اون از علی داییش که معلوم نیست کی پشتشه ، که فقط وقتی به ... کشیده می شه ، می شه ازش عبور کرد . .
اون از برانکوی بدبخت که تقصیرش فقط بله قربان گوییه . .
اون از به اصطاح کارشناسا که به قدر یه بز حالیشون نیست و فقط می خوان زیر آب بزنن که خودشون به پست و مقامی برسن . .
اون از فدراسیون کله خر و سازمان ورزش هیتلر مآبش که . .
وقتی اینطوری بشه هستش که یه بچه پر رو مث علی کریمی که از علی داییشم بد تر بازی کرد وقتی تعویض می شه سگ بازی در میاره دیگه !
اصن گور بابا ی همتون ، خداییش خوب شد من تو رو دارم و دیگه مث سابق فوتبالی نیستم که برام مهم باشه ! ( آره جون خودت )


پ . ن : بعد از بازی با پرتغال خیلی سر حال بودم بر عکس بازی با مکزیک که اعصابم به هم ریخته بود ، چون خداییش جلو پرتغال خیلی هم از این بهتر نمی شد بازی کرد . .  ولی مکزیک ، اون تیم بی خاصیت . .  اون بازی فقط به خودمون باختیم . . این بار دگه مث ازی با استرالیا هیچ معجزه و نیروی ماورایی ای ! به کمکمون نیومد !

پ . ن : همه برانکو رو تا می خورد فحش داديم ٬ درسته که نداشتن اتوريته و قدرت ريسک و تصميم گيری و بله قربان گو بودن در موردش کاملا صادقه ٬ ولی هيشکی نگفت اگه تيم ما نيمه ی دوم کم مياره از لحاظ بدنی هيچ ربطی به برانکو نداره و فقط و فقط به خاطر مربيای فسيل و بی سوات باشگاه های ماست که بازيکناشون رو نمی تونن از لحاظ بدنی بسازن . .  اگه تو جام ۹۸ نقطه قوت ايران قدرت بدنی بود به خاطر اين بود که سه ماه قبل از بازيها بازيکنا رو از دست مربيای ايرانی نجات دادن و ايويچ بدناشونو ساخت . .  هيچ کس نگفت آهای آقای مربی ايرانی که فقط ادعات ... آسمونو پاره می کنه ٬ تو ! آره تو ! بخش اعظمی از اين شکست به تو مربوطه . . حالم ازتون به هم می خوره ٬ وقتی يکی لمپن مث پروين و ميثاقيان و  . .  مربی يه فوتبالی باشن آخر و عاقبت اون فوتبال ازين بهتر نمی شه . .

/ 1 نظر / 13 بازدید
خانواده سبز(آبجی کوچیکه)

آخیش بالاخره یکی پیدا شد با من هم عقیده باشه ولی خیلی خشن نوشته بودیا راستی من چند وقته خواننده ی وبلاگ یه پسر معمولی هستم و به نظرم این پسر اصلا هم معمولی نیست سبز باشی همیشه