مرد = زن ضربدر 2

 


امروز مطلبی شنیدم که مرا به فکر واداشت ......

هر چند تا به حال این قانون را می دانستم ولی به دلایلش هیچ فکری نکرده بودم

و آن مطلب :

پسری دختری را به قتل می رساند ....

خانواده ی دختر تقاضای قصاص می کنند .....

رای دادگاه چنین است :

در صورتی که اولیا دم تقاضای قصاص کنند باید نصف دیه ی یک انسان را هم

 پرداخت کنند

از آنجایی که هیچ قانونی اینجا بی حکمت و بدون دلایل انسانی وجود ندارد پیش خود گفتم این دلایل چیست ....؟

چون دسترسی به یک حقوقدان نداشتم از هوش سرشار خودم بهره گرفتم و به دلایل قانع کننده ی زیر رسیدم .
همینجا از همه ی شما خواهشمندم که چنانچه دلایل محکم دیگری سراغ دارید مرا هم در جریان گدارده تا به دانشم اضافه گردد!

و اما دلایل :

1- اصولا زن ها موجوداتی ناقص العقل هستند فلذا در برابر موجوداتی با عقل کامل به نام مردان تنها نیم انسان حساب می گردند.

2- قد زن ها کوتاه تر از مردان است بنابر این وقتی از نسبت قد متوسط زن ها به مردها براکت بگیریم به عدد صفر می رسیم که نتیجتا در میابیم که همین نیم هم از سرشان زیاد است.

3- اصولا وقتی خدا انسان را می آفرید تصویر یک مرد در ذهنش مجسم شد و زن تنها به عنوان یک مرکب برای سفر به سانفرانسیسکو خلق شد و لا غیر.

4- مردان عضوی در بدن خود دارند که ارزشش به اندازه ی یک انسان است در حالیکهزن ها فاقد چنین عضو شریفی هستند بنابراین بدیهی است که یک مرد ارزشش دو برابر یک زن است.

5-  پنجمیش رو شما بگید!

 

/ 19 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nevisande

dalili ke avorde mishe dar vaghe ine ke ersi ke az mard be familesh mirese v az khanom 1/2 pas chon mard non biare khonavade ast :) khob alan avaz shode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma chi?

joojoo

۵- زنها اينقدر خلند که ميان وبلاگ يه مرد رو ( يک پسر معمولی ) می خونند و از وقت خودشون مايه ميزارند. پس حقشونه !!! ( تا وبلاگتو بهم نريختم از جولوی چشمم برو کنار ):DDDD

شادي

اين قانون ماله ۱۴۰۰ ساله پيشه . اين آخوندا بياد عوضش کنن که چون همشون مردن ودلشون برای زنا نميسوزه اين کارو نميکنن . من دليلی برای اين مساله نشنيدم فقط يه چيزايی راجع به نصف بودن ارثيه ی زن شنيدم ./ دليلشو پيدا کردی به ماهم بگو . خوش باشي

شهاب ( پسر معمولی )

دوست عزيزم خانوم جوجو از آنجايی که مقيم ايران نيستند گويا سخنان کنايه آميز رو نمی شناسند برای همين براشون سو تعبير پيش اومده ..........

كوه يخ

دليلش اينه که اسلا اصولا دين مساوات ميباشد و اين کاملا نشاندهنده اين امر ميباشد. بعد هم چون خدا گفته به من و شما چه که چرا اينطوريه.. ما بريم بوقمون را بزنيم...بعد هم عين بز قبول کنيم که همينه که هست!

joojoo

شهاب بابا شوخی بوددددددددد . چقدر زود ناراحت شدی !

سرمه

الهی بميرم.....پس کی می خواين قيام کنين عليه ظلم و ستم؟؟؟هر وقت موقعش شد منم خبر کنين!!!

ناتاشا

با اين سه اصلا موافق نيستم چون اول آدم آفريده شد و خدا از دور ديدش و عيب هاشو پيدا کرد و درست بعد شروع کرد به خلق حوا پس اينجا به اين نتيجه ميرسيم که مرد ها زودتر خلق شدن ........... تا سه ميشمرم اگه از جلوی چشمم دور نشی هر چی ديدی از چشم خودت ديدی .به اين هم ميگن نوشتن ؟؟؟؟ با اين نوشته هات ................(بعد از دو دقيقه) راست ميگی شهاب جون! اگه ما ها خنگ نبوديم که الان اينجا نبوديم و نوشته های الکی تو رو نميخونديم که بعدش کلی عصبی بشيم ،پس حقمونه ( نگاه چند تا از نظر دهنده هات فقط زنه ، پس ما خليم که اينجاييم و داريم نظر ميديم) .................( همش شوخيه ها !) ......راستی از شنبه مينويسم :)

معلمی از بهشت( سها)

من يه بار با يه وبلاگ نويس لائيک سر همين چيزها بحث کردم.آخرشم محکوم شدم به تحجر و کم عقلی ..........بعضی وقتها عقل ما به جايی قد نمی ده بايد دليل رو از يه نفر مطمئن و معتمد پرسيد.