راست يا دروغ؟ مهم اثرشه!

اعتقاد داشتن به یک نیروی ماورائی می تونه یه جور نعمت برای آدم ها باشه .... فکر می کنم در بسیاری از اوقات در گیر و دار مشکلات به ظاهر غیر قابل حل دنیا ، حداقل فایده ی ایمان به ماوراء داشتن یه جور اعتماد به نفسه که باعث میشه مشکلات رو خودمون حل کنیم البته با این باور که دست هایی از جانب عالم غیب مشکل ما رو حل کرده اند .....

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مصي

اعتماد به نفس که نه. اتفاقا وقتی اعتماد به نفس آدم بيخ پيدا ميکنه اين باور به داد آدم ميرسه.

جواد از ایران طنین

سلام شهاب خان . اقا دمت گرم اينجوری به قولت وفا می کنی هنوز که به ما لينک ندادی رفيق. بابا جمال هر چی مرده عشقه.!!!! از تو يکی اينطوريش رو انتظار نداشتم . به قول اين بچه کوچيکها.!!! قهر ُ قهر تا روز قيامت.

فانی

برای رفع حاجت منظورته ديگه؟ ای خدای بيچاره!

بیلی و من

مشکل ما بشر اینه که همیشه فکر می کنیم باید به یه چیزی اعتقاد داشته باشیم، این اعتقاد حالا می تونه خدا باشه، ایدئولوژی باشه و خیلی چیزای دیگه. راستی می شه بدون اعتقاد زندگی کرد؟

A lady

من باهات موافقم

natoor-e-dasht

واقعا فقط اعتماد به نفس؟...گاهی وقتا راستکی يه چيزی هست مثل يه معجزه که به آدم کمک ميکنه...حتما برا تو هم پيش اومده.

man

از اعتقاد و توکل ميشه مثل يه شمشير دولبه استفاده کرد..../يه توصيه.هروقت روی تيزش به سمتت بود ازش فرار کن

ماهی سفيد کوچولو

اگه با همه وجودت به « بودنش » اعتقاد داشته باشی .. حالا به بودن هر چيزی که اسمشو ميذاری ماوراءالطبيعه ... اگه خواسته ات رو از ته دل ازش بخوای .. ازش طلب کنی و بعد رها کنی .. همه عوامل هستی به سمتی جهت ميگيره که اون معجزه ای که منتظرشی رخ بده ..و تو به اون چيزی که ميخوای برسی .. طلب کن و رها کن !

aluche

آره دقيقا...بعضی وقتا همين اعتقاده کلی اثر مثبت ميزاره !

[لبخند][ناراحت][چشمک][نیشخند][بغل][سوال][قلب][خجالت][زبان][ماچ][تعجب][عصبانی][عینک][شیطان][گریه][خنده][قهقهه][خداحافظ][سبز][قهر][هورا][دست][گل][شوخی][تایید]