آفرينش

 

ميگن اول خدا آسمون رو آفريد و  گفت : چه قشنگه !

بعد۱ زمين رو آفريد و گفت: ... به به ! چه قشنگه !

بعد کمی گل برداشت ... ابتدا مرد رو آفريد . گفت : چه قشنگ شد۲ !

و اونوقت ... خداوند زن رو آفريد. کمی عقب ايستاد ... نگاهی کرد و گفت: عيب نداره ... آرايش ميکنه قشنگ ميشه !!

-------------------

۱- ...ثم استوی علی الارض ...

۲-... فتبارک الله احسن الخالقين ...

سلام.

اين نقل کوتاه را به سفارش پسر معمولی اصلی گذاشتم اينجا ... چون معتقد بود که بعد از يک مطلب ضد فمينيستی چنين چيزی ميچسبد !! ارجاعاتش هم ميانه ی کار يادم آمد ... .

باشد که مايه ی لبخند حاضران و انبساط خاطر ناظران گردد !

                                                       با احترام، پسر معمولی تقلبی !!

/ 26 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Nila

خيلی خنديدم ... دستت درد نکنه که بعد يه مدت باعث شدی يه دل سير بخندم ... :)))))))))

شهاب ( یه پسر معمولی )

كسي كه براي جمعي مي نويسد و ديگران را دعوت به خواندن مطالبش مي كند بايد هدفي بيشتر از يك شوخي داشته باشد ...... آقا يونس شما اين حکم رو از کجا آورديد ؟ وبلاگ تلويزيون نيست ! يه تريبون شخصيه که من و هر کسی اصولا بايد بتونه بدون هيچ سانسوری بنويسه ..... يکی دوست داره فلسفی بنويسه و يکی هم ساده و بی پيرايه و يکی هم .... اين لفظ بايد نمی دونم از کجا اومده .....

شهاب ( یه پسر معمولی )

(شما دوست داريد همه چيز را با كل كل دنباله دار و شوخي سپري كنيد و باعث شادي دوستانتان با تمسخر كردن زنان شويد ) .... من خودم بهترین دوستم یه دختر خانوم هست که این مطلب رو خونده و هیچ احساس نکرده که توهینی نسبت به اون و جنسیتش شده ..... و همینطور بقیه دوستانی که به طور مداوم به اینجا سر می زنند هم به نظر نمی رسه گله ای از این بابت داشته باشند ....این به خاطر اینه که با عقاید من ( از نوشته های قبلی ) آشنا هستند ، می دونند که این پسر معمولی نه ضد زن هست و نه میونه ی بدی با زنان داره و نه اهل توهین و فحاشی و قضاوت بی پایه هست ....( اگه به آرشیو من رجوع کنید کلی از نوشته هایی که باب طبع خودتونه رو حتما پیدا می کنید ! مطالبی در انتقاد از قوانین حقوقی بر ضد زنان .... انتقاد از دید جنسی نسبت به زنان در جامعه و .... البته به عنوان یه پسر معمولی نه یک فمنیست !)

شهاب ( یه پسر معمولی )

(دوست گرامي روزي كه روز زن است و بايد در اين مورد عميق انديشيد شما فقط و فقط مطلبي نوشته ايد براي كل كل و شوخي ؟!!) ..... بله .... دقيقا همينطوره .... من خيلی درگير روز ها و مناسبت ها نيستم و اصولا نوشتن اين متن هم هيچ ربطی به رو زن نداشت .... نه عاشورا نه ۲۲ بهمن نه ۱۵ شعبان و نه هيچ روز ديگه ای به نظرم روز منحصر به فردی نيست ... این من و شما هستیم که در درونمان روزی مهم جلوه می کند و روز دیگری عادی ..... زیاد پایبند صفحات تقویم توی جیبم نیستم !( در ضمن مجددا شما در این جمله ی تان از لفظ باید استفاده کردید ... خیلی جالبه که شما خیلی راحت به دیگران دستور می دهید ... )

شهاب ( یه پسر معمولی )

زیاد به جنسیت اهمیت نمی دم ... از مرز بندی بدم میاد .... به دیدی که بین افرادی که خود را مدافع حقوق زنان معرفی می کنند نسبت به زنان و مردان دارند انتقاد دارم ..... و فکر می کنم من هم مثل هر کسی حق داشته باشم عقیده ای داشته باشم .... و گرچه در جامعه ی ما مرسوم نیست ولی اعتقاد دارم باید به عقیده ی هر کسی احترام گذاشت حتی اگر اون عقیده به نظرم احمقانه باشه .....

شهاب ( یه پسر معمولی )

مجددا هم تاکيد می کنم که چه اصراری داری که يه بلاگ کوچيک و سوت و کور مثل سازمان ملل هر نوشته اش به مثابه اعلاميه های بشری باشه .... اين که يه بلاگ جدی باشه خيلی فکر خوبيه ولی لزومی نداره هر بلاگی اين خصوصيت رو داشته باشه ... اين بلاگ يه جور آش شلم شورباست که هيچ قانون و روال خاصی نداره .... يه بار جديه يه بار شوخی يه بار فقط يه خاطره توش نوشته ميشه و يه بار .... بهت پيشنهاد می دم بلاگی که می پسندی رو افتتاح کنی و طبق سليقه ات تو اون بنويسي اينطوری می تونی آدرس بلاگتو هم بذاری که مجبور نباشم جوابتو تو بلاگ خودم بذارم !

شهاب ( یه پسر معمولی )

و در پايان در دو کامنت اولی که گذاشته بودی مطلبت سراسر توهين و بی حرمتی بود که اگر من جای تو بوم به خاطر توهين هايم عذر خواهی می کردم .... من فکر می کنم اگر شما خود را مدافع حقوق زنان می دانيد اصولا بايد اين را بدانيد که ارزش هر زن و هر مردی ابتدا به انسان بودنش است !

ghazaleh

مگه خدا اون موقع لوازم ارايش رو افريده بود؟!

مامان ویتامین ث

خیلی جالب بود ... کلی خندیدیم.. واقعا خدا خیلی هنرمنده که اینهمه ذوق و خلاقیت را تو بنده هاش گذاشته ....موفق باشی... مامان